DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
468 000 PLN
180 PLN/m2
BABY
Opis

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST DZIAŁKA GRUNTU O POWIERZCHNI 2600 M2 W KSZTACIE PROSTOKĄTA POŁOŻONA W BABACH W OBRĘBIE GMINY MOSZCZENICA. ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM STUDIUM TEREN MA CHARAKTER USŁUGOWO - MIESZKALNY. W DRODZE BEZPOŚREDNIO PRZY DZIAŁCE ZNAJDUJĄ SIĘ INSTALACJE: WODOCIĄG, PRĄD I KANALIZACJA.


LOKALIZACJA:
MIEJSCOWOŚĆ BABY PRZYNALEŻY DO GMINY MOSZCZENICA W POWIECIE PIOTRKOWSKIM. TEREN POŁOŻONY JEST W POŁOWIE DROGI POMIĘDZY AUTOSTRADĄ A1 (ODLEGŁOŚĆ: 7,5 KM) A TRASĄ SZYBKIEGO RUCHU S8 (ODLEGŁOŚĆ: 9 KM), CO OZNACZA, IŻ NIERUCHOMOŚĆ JEST ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANA Z TAKIMI MIASTAMI JAK: WARSZAWA, ŁÓDŹ, TOMASZÓW MAZOWIECKI I PIOTRKÓW TRYBUNALSKI. ODLEGŁOŚCI DO NAJBLISZCZYCH MIAST.
MOSZCZENICA: 3 KM.
PIOTKÓW TRYB.: 14 KM.
TUSZYN: 17 KM.
TOMASZÓW MAZ.: 22 KM. 
NAJBLIŻEJ POŁOŻONE PLACÓWKI HANDLOWO - USŁUGOWE ZNAJDUJĄ SIĘ W MOSZCZENICY.
DZIAŁKA USYTUOWANA JEST "VIS A VIS" DWORCA KOLEJOWEGO W OTOCZENIU GRUNTÓW Z PRZEWAŻAJĄCĄ ZABUDOWĄ UGŁUGOWO - MIESZKANIOWĄ. 

PARAMETRY, MEDIA, PRZEZNACZENIE DZIAŁKI: 

PRZYBLIŻONE WYMIARY DZIAŁKI: 60M NA 45M Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ Z DWÓCH STRON. W DRODZE PUBLICZNEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INSTALACJE: WODA, PRĄD, KANALIZACJA. W 2001 ROKU WYDANE ZOSTAŁY WARUNKI ZABUDOWY DLA INWESTYCJI POLEGAJĄCEJ NA BUDOWIE BUDYNKU Z PRZEZNACZENIEM NA DOM WESELNY I GASTRONOMICZNO - ROZRYWKOWY. OTOCZENIE SPRZYJA RÓWNIEŻ TAKIM INWESTYCJOM JAK; DOM SPOKOJNEJ STAROŚCI, BUDYNKI O CHARAKTERZE MAGAZYNOWYM, BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE. 

 


 


 

Szczegóły oferty

Cena468 000 PLN

Cena za m2180 PLN

Powierzchnia działki2 600 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt

Przeznaczenie działkiBudowlana

PrądW drodze