Wolbórz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
11,15 PLN
Cena za m2
11,15 PLN
Powierzchnia
17 720 m2
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Numer oferty
11/10393/OOW

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny magazyn wysokiego składowania z zapleczem socjalono -biurowym. Magazyn mieści się w centralnej Polsce pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim, a Tomaszowem Mazowieckim w bliskiej odległości od trasy S-8 ( Kłodzko – Białystok).
Standard techniczny magazynu:
Powierzchnia magazynowa –  17720m2 (Dostępne moduły od min. 5 000 mkw. lub 1 000 miejsc paletowych powierzchni magazynowej wyposażonej w regały)Wysokość składowania 10m,posadzka bezpyłowa o nośności 5 T / mkw.,siatka słupów 12x24m,odporność ogniowa do 4000 MJ / mkw.29 ramp rozładunkowych.system ochrony oraz monitoring HD.Własny plac manewrowy
Outsourcing usług logistycznych pozwala skupić się na prowadzeniu i rozwoju biznesu. To także szansa na ograniczenie kosztów stałych związanych z utrzymaniem własnego magazynu oraz zatrudnienia. 
Przyszły najemca może skorzystać z kompleksowej oferty usług logistycznych tej nieruchomości.
W ramach oferowanych usług magazyn zapewnia m.in.:
magazynowanierozładunek kontenerówtransportusługi co-packingowefulfillment dla e-commercecross docking

W zależności od zapotrzebowania dostępna jest także powierzchnia biurowa oraz socjalna wraz z wyposażeniem (powierzchnia biurowa - 820 m2)
 
Na terenie magazynu znajduje się skład celny.
Cena najmu 2,5 euro netto - część magazynowa. ……. netto - część biurowo socjalna. 

Parametry dodatkowe

  • Stan budynku: Bardzo dobry
  • Klimatyzacja: Tak
  • Alarm: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Tomasz Jakóbek

Tomasz Jakóbek

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
504049433
E-mail:
t.jakobek@inregio.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej