Łódź

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
480 000 PLN
Cena za m2
4 247,79 PLN
Powierzchnia
113 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Do odświeżenia
Numer oferty
172/10393/OMS

Opis nieruchomości

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST PRZESTRONNY, 4 POKOJOWY LOKAL MIESZKALNY O POWIERZCHNI 113 MKW., USYTUOWANY NA TRZECIM PIĘTRZE W 3 - PIĘTROWEJ KAMIENICY BEZ WINDY. MIESZKANIE WYMAGA ODŚWIEŻENIA. NIERUCHOMOŚĆ ZLOKALIZOWANA JEST W CENTRUM ŁODZI W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI OD PLACU WOLNOŚCI.


ROZKŁAD POWIERZCHNI ORAZ STANDARD WYKOŃCZENIA LOKALU

Mieszkanie składa się z 4 pokoi, oddzielnej widnej kuchni i przedpokoju. Oddzielna łazienka i toaleta. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Stolarka okienna: PCV. Na ścianach dominuje gładź gipsowa malowana farbą, tapety oraz glazura: w zależności od pomieszczenia. Na podłogach terakota i parkiet. Charakterystyczne dla kamienic wysokie 3,5 m pomieszczenia. Budynek wyposażony jest w instalację: elektryczną, wodociągową, gazową i centralnego ogrzewania z sieci miejskiej. 

LOKALIZACJA


Nieruchomość znajduje się na terenie dzielnicy Śródmieście w Łodzi, w niedalekiej odległości od Placu Wolności i tym samym ulicy Piotrkowskiej. W pobliżu Park Staromiejski i Manufaktura. Sprawne i szybkie połączenie z pozostałymi dzielnicami zapewniają
usytuowane w bliskiej odległości od budynku linie autobusowe i tramwajowe. Bliskość placówek handlowo usługowych jest dodatkowym atutem stanowiącym wartość dodaną takiej lokalizacji.

Kontakt

Przemysław Jendrych

Przemysław Jendrych

Właściciel

Telefon:
693378515
E-mail:
p.jendrych@inregio.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20251

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Franciszka Plocka 7 lok. 29, 94-106 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej