Wolbórz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
203 780 PLN
Cena za m2
11,50 PLN
Powierzchnia
17 720 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Numer oferty
1/10393/OHW

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny magazyn wysokiego składowania z zapleczem socjalono-biurowym. Magazyn mieści się w centralnej Polsce pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim, a Tomaszowem Mazowieckim w bliskiej odległości od trasy S-8 (Kłodzko-Białystok).
Standard techniczny magazynu:
Powierzchnia magazynowa 17720m2 (Dostępne moduły od min. 5 000 mkw. lub 1 000 miejsc paletowych powierzchni magazynowej wyposażonej w regały)Wysokość składowania 10m,posadzka bezpyłowa o nośności 5 T / mkw.,siatka słupów 12x24m,odporność ogniowa do 4000 MJ / mkw.29 ramp rozładunkowych. System ochrony oraz monitoring HD. Własny plac manewrowy.
Outsourcing usług logistycznych pozwala skupić się na prowadzeniu i rozwoju biznesu. To także szansa na ograniczenie kosztów stałych związanych z utrzymaniem własnego magazynu oraz zatrudnienia. 
Przyszły najemca może skorzystać z kompleksowej oferty usług logistycznych tej nieruchomości.
W ramach oferowanych usług magazyn zapewnia m.in.:
magazynowanie, rozładunek kontenerów, transport usługi co-packingowe ful fillment dla e-commerce cross docking

W zależności od zapotrzebowania dostępna jest także powierzchnia biurowa oraz socjalna wraz z wyposażeniem (powierzchnia biurowa - 820 m2)
Stawka wynajmu do negocjacji w zależności od powierzchni najmu.

Kontakt

Tomasz Jakóbek

Tomasz Jakóbek

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
504049433
E-mail:
t.jakobek@inregio.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej