Pabianice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 800 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia
220 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Kaucja
Do uzgodnienia
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
25/10393/OLW

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia nieruchomość o pow. ok 220 m2 położoną bezpośrednio przy ruchliwej ulicy w okolicach centrum miasta Pabianic.

Lokal znajduje się na Parterze kamienicy, posiada 3 niezależne wejścia 2 wejścia od frontu 1 wejście z tyłu budynku.
Do nieruchomości przynależny jest parking, który może pomieścić kilkanaście samochodów.

OPIS:
Lokal całkowicie odnowiony, przygotowany do przejęcia przez Najemcę. Wymieniono wszystkie instalacje, położono w pomieszczeniach płytki, panele, założono ekonomiczne oświetlenie, wymieniono okna na PCV, założono piec gazowy do C.O.
Dzięki wydzieleniu pomieszczeń za pomocą ścianek z karton gipsu, zaproponowany podział jest możliwy do zmiany, według potrzeb i wymogów prowadzonej w lokalu działalności.

Nieruchomość została podzielona na dwie strefy:

Strefa Pierwsza - z 2 wejściami od fronty to 3 duże pomieszczenia, które można ze sobą połączyć otrzymując pow. ponad 110m2. Wszystkie pomieszczenia posiadają okna od frontu.
Strefa Druga - to zaplecze składające się z 3 pomieszczeń o pow. ok. 60 m2 oraz pomieszczeń sanitarnych w postaci 2 łazienek z WC i kuchni oraz szatni i przestrzenią komunikacyjną.

MEDIA: Woda, prąd, gaz, kanalizacja, centralne ogrzewanie gazowe.

Lokal idealnie nadający się pod działalność handlową, usługową czy też medyczną. Właściciel nie wyklucza możliwości przekształcenia lokalu na potrzeby pracowniczych noclegów.

Stawka czynszu to 40zł/m2 plus opłaty licznikowe.

Zapraszamy do oglądania nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Tomasz Jakóbek

Tomasz Jakóbek

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
504049433
E-mail:
t.jakobek@inregio.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej