Pabianice

Zamkowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 800 PLN
Cena za m2
48,57 PLN
Powierzchnia
140 m2
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Kaucja
15 000
Min. okres najmu (w latach)
1
Nazwa budynku
Kamienica
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Dobry
Numer oferty
28/10393/OLW

Opis nieruchomości

OFERUJEMY DLA PAŃSTWA PRZESTRONNY LOKAL UŻYTKOWY NA WYNAJEM. LOKAL POŁOŻONY JEST W CENTRUM PABIANIC, WEJŚCIE OD FRONTU, DOGODNA LOKALIZACJA ORAZ DOJAZD

OPIS LOKALU

Lokal użytkowy o pow.: ok 140 m2 położony jest na parterze w kamienicy i składa się z pomieszczenia głównego o pow. ok. 80m2, zaplecza socjalnego i węzła sanitarnego.
Lokal po GENERALNYM REMONCIE przeprowadzonym w latach 2004/2005. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy, zabezpieczone roletą, drzwi automatyczne.

Nieruchomość posiada dodatkowe wejście od strony zaplecza, położone na tyłach budynku od strony podwórza zamkniętego bramą.


STANDARD WYKOŃCZENIA

Sala sprzedażowa oraz zaplecze socjalne pomieszczenia wyłożone płytkami gres.  W gabinecie podłoga wyłożona wykładziną .Stolarka okienna z profili PVC, drzwi wewnętrzne drewniane. Tynki gipsowe, malowanie emulsyjne. W pomieszczeniach sanitarnych i pomieszczeniach socjalnych ściany wyłożone do wysokości 1,5 m glazurą. Oświetlenie: lampy halogenowe.   

ROZKŁAD
Lokal składa się z:

Z sali sprzedażowej o pow. 80m2 wyposażonej w regały, półki, lady itp. Jest możliwość wynajmu lokalu bez wyposażenia. Na zapleczu dwa gabinety, łazienka, kuchnia, pomieszczenia magazynowe, pomieszczenie szatni.

Możliwość parkowania w oficynie, w bliskim sąsiedztwie zabudowa wielorodzinna 

MEDIA
Lokal wyposażony jest w instalacje: wod-kan, elektryczną, klimatyzację, ogrzewanie elektryczne, konwektorowe.
 
Kaucja wynosi dwukrotność miesięcznego czynszu.


Czynsz: 6 800 zł za miesiąc z możliwością negocjacji. 

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Mapa

Kontakt

Tomasz Jakóbek

Tomasz Jakóbek

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
504049433
E-mail:
t.jakobek@inregio.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej