Buczek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 000 000 PLN
Cena za m2
6 250 PLN
Powierzchnia
800 m2
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
1998
Numer oferty
9/10393/OLS

Opis nieruchomości

DO SPRZEDANIA OŚRODEK WYPOCZYNKOWY POŁOŻONY NA WZGÓRZU W OTOCZENIU LICZNYCH KOMPLEKSÓW LEŚNYCH I ZBIORNIKÓW WODNYCH W BLISKIM KONTAKCIE Z NATURĄ. NIERUCHOMOŚĆ ZNAJDUJE SIĘ NA OBRZEŻACH ŁODZI, OK. 30 KM OD CENTRUM MIASTA.

OPIS TERENU

Teren o pow. ok.: 1,7 HA obfituje w różne gatunki drzew i roślin które można podziwiać spacerując alejami przy których znajdują się ławki i latarnie oświetlające drogę. W niedalekiej odległości od hotelu znajduje się m.in. duży zbiornik wodny przy rzece z wieloma gatunkami zwierząt, budynek z tarasem widokowym stanowiącym punkt w którym można organizować liczne imprezy plenerowe (grill, współne ognisko) oraz plac zabaw dla dzieci. Obiekt jest bardzo wysoko położony co stwarza możliwość podziwiania widoków z jego wyższych partii. Teren jest dozorowany, ogrodzony z dużą bramą wjazdową i parkingiem na samochody.  
OPIS HOTELU
HOTEL jest 3-kondygnacyjny: PIWNICA, PARTER (ok.: 500 M2) ORAZ PIĘTRO (ok.: 300 M2). Wybudowany został pod koniec lat 90'.
PARTER ROZKŁAD: Recepcja, taras, sala wystawowa, jadalnia, magazyny, mieszkanie służbowe, przedsionki, kuchnia (ze zmywalnią, magazynkiem i obieralnią), szatnia, łazienki.
PIĘTRO ROZKŁAD: ok. 10 pokoi umeblowanych, wyposażonych w łazienki, sala konferencyjna.
MEDIA: z sieci miejskiej, ogrzewanie: olejowe, piec węglowy lub butla gazowa, szambo ok. 12 m3
KONSTRUKCJA I WYKOŃCZENIE: Materiał wykorzystany do budowy: cegła, ytong (styropian); dach ocieplony styropianem, pokryty papą termozgrzewalną; okna: plastikowe. DO BUDOWY WYKORZYSTANO MATERIAŁY SŁABOPALNE (ATESTY). W budynku na podłogach: panele, marmur i wykładziny dywanowe. 

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak

Kontakt

Przemysław Jendrych

Przemysław Jendrych

Właściciel

Telefon:
693378515
E-mail:
p.jendrych@inregio.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20251

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej