Pabianice

Warszawska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
389 000 PLN
Cena za m2
3 740,38 PLN
Powierzchnia
104 m2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Numer oferty
4/10393/OLS

Opis nieruchomości

OPIS LOKALU
Lokal użytkowy o pow.: 104 m2 położony jest na I PIĘTRZE w kamienicy i składa się z 4 pomieszczeń, korytarza, schodów, zaplecza socjalnego i węzła sanitarnego. Lokal po GENERALNYM REMONCIE przeprowadzonym w latach 2004/2005. Wejście do lokalu schodami bezpośrednio z ulicy, zabezpieczone roletą.

STANDARD WYKOŃCZENIA
Schody betonowe wyłożone płytkami gress. Korytarz wraz z poczekalnią: posadzki wyłożone płytkami gress. W gabinetach podłogi wyłożone wykładziną PCW.Stolarka okienna z profili PVC, drzwi wewnętrzne drewniane. Tynki gipsowe, malowanie emulsyjne. Kąciki sanitarne w gabinetach wyłożone płytkami glazurowymi. W sanitariatach i pomieszczeniu socjalnym na ścianach do 1,5 m płytki glazurowane. Oświetlenie: lampy halogenowe.   


ROZKŁAD
Lokal składa się z:

CZTERECH GABINETÓW O POW.: 12 M2 DO 19 M2POCZEKALNI-KORYTARZA O POW: 30 M2ZAPLECZA O POW.: 3,8 M2WĘZŁA SANITARNEGO O POW.: 11 M2KLATKI SCHODOWEJ O POW.: 4 M2
MEDIA
Lokal wyposażony jest w instalacje: wod-kan, elektryczną, klimatyzację, ogrzewanie elektryczne.

 

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus, Autobus

Kontakt

Przemysław Jendrych

Przemysław Jendrych

Właściciel

Telefon:
693378515
E-mail:
p.jendrych@inregio.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20251

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej