Łódź

Łódź-Widzew

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
107 800 PLN
Cena za m2
110 PLN
Powierzchnia działki
980 m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2020-11-02
Numer oferty
240/10393/OGS

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu działki z przeznaczeniem pod zabudowę  jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami o pow. blisko 1000 m2. Regularny kształt działek, bliski dostęp do infrastruktury drogowej ( między innymi  bliski dostęp do zjazdu na autostradę) i usługowej( szkoła: ok.2 km, przedszkole -ok. 4 km, supermarket- ok. 2 km , przystanek MPK - ok. 1,5 km.

Możliwość zakupu więcej niż jednej działki.
Miejsce doskonale spełni oczekiwania osób szukających działki położonej na obrzeżach miasta zachowując szybki dostęp do centrum.
Najbliższe otoczenie stanowią domy jednorodzinne oraz niezabudowane działki. W pobliżu liczne tereny rekreacyjne, trasy spacerowe i rowerowe. W niewielkiej odległości las. Działki mają uregulowany status własności, wydane warunki zabudowy dla sąsiednich działek.
Media - prąd - wydana decyzja o przyłączeniu, - gaz - gazyfikacja w trakcie, realizacja po wybudowaniu domu, kanalizacja i ujęcie wody we własnym zakresie.
Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą i na prezentację nieruchomości.
Biuro posiada wyłączne prawo do pośrednictwa w sprzedaży prezentowanej nieruchomości Informujemy, iż działając w imieniu i na rzecz naszych klientów nie przekazujemy danych adresowych nieruchomości telefonicznie i przed zawarciem umowy o współpracy w zakresie pośrednictwa w sprzedaży. Umowa pośrednictwa określa warunki wzajemnej współpracy oraz wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę.
Samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Jednocześnie informujemy, iż oferta jest wyłącznie w zasobach naszego biura na zlecenie właścicieli. Prosimy o nie poszukiwanie nieruchomoci na własną rękę oraz nie niepokojenie czy nachodzenie osób trzecich mieszkających w najbliższym otoczeniu .
Nota prawna.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Bar, Szkoła, Przychodnia lekarska, Sklep, Restauracja, Przedszkole, Bank, Las, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Inregio Nieruchomości

Inregio Nieruchomości

Telefon:
571799145
E-mail:
malgorzata@inregio.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej