Łódź

Łódź-Widzew

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
125 000 PLN
Cena za m2
127 PLN
Powierzchnia działki
980 m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Szambo, Miejska w drodze, Brak
Numer oferty
189/10393/OGS

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu działkę z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami o pow. blisko 1000 m2. Regularny kształt działek (26x36), płaskie ukształtowanie terenu, bliski dostęp do infrastruktury drogowej (między innymi  bliski dostęp do zjazdu na autostradę) i usługowej (szkoła: ok.2 km, przedszkole ok. 4 km, supermarket ok. 2 km, przystanek MPK ok. 1,5 km.Miejsce doskonale spełni oczekiwania osób szukających działki położonej na obrzeżach miasta zachowując szybki dostęp do centrum.


Najbliższe otoczenie stanowią domy jednorodzinne oraz niezabudowane działki. W pobliżu liczne tereny rekreacyjne, trasy spacerowe i rowerowe. W niewielkiej odległości las. Działki mają uregulowany status własności, wydane warunki zabudowy dla sąsiednich działek.


Media - prąd - wydana decyzja o przyłączeniu,  - gaz - gazyfikacja w trakcie, realizacja po wybudowaniu domu, kanalizacja i ujęcie wody we własnym zakresie.


Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą i na prezentację nieruchomości.
Biuro posiada wyłączne prawo do pośrednictwa w sprzedaży prezentowanej nieruchomości 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Sklep, Przedszkole, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Inregio Nieruchomości

Inregio Nieruchomości

Telefon:
571799145
E-mail:
malgorzata@inregio.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej