Tuszyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
259 000 PLN
Cena za m2
42,92 PLN
Powierzchnia działki
6 034 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Numer oferty
289/10393/OGS

Opis nieruchomościPRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST DZIAŁKA GRUNTU O POW.: 6030 MKW. W KSZTAŁCIE PROSTOKĄTA O PRZYBLIŻONYCH WYMIARACH 25 m NA 240 m ZLOKALIZOWANA W TUSZYNIE. W DRODZE ASFALTOWEJ PRZY DZIAŁCE ZNAJDUJĄ SIĘ WSZYSTKIE MEDIA MIEJSKIE: WODA, PRĄD, KANALIZACJA ORAZ GAZ (W TRAKCIE REALIZACJI). NIERUCHOMOŚĆ O PRZEZNACZENIU ROLNO - BUDOWLANYM (BUDOWLANEJ ok.: 2500 MKW) UMOŻLIWIA W CZĘŚCI ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ ORAZ USŁUGOWĄ. 

LOKALIZACJA I OTOCZENIE
Nieruchomość położona ok.: 1 km od centrum Tuszyna przy uzbrojonej, asfaltowej drodze publicznej. W najbliższym otoczeniu działki dominuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z terenami przeznaczonymi m.in. pod inwestycje deweloperskie oraz duża ilość niezagospodarowanych obszarów zielonych. Położenie nieruchomości umożliwia łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej m.in licznych placówek handlowo - usługowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. 

PRZEZNACZENIE ORAZ PARAMETRY DZIAŁKI
Działka o pow.: 6030 mkw. z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, częściowo ogrodzona, o szerokości frontu: ok. 25 m, przeznaczona w części pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (ok.: 2 500 mkw.).


BIURO POSIADA WYŁĄCZNE PRAWO POŚREDNICTWA W SPRZEDAŻY OPISYWANEJ NIERUCHOMOŚCI

  

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Park, Szkoła, Bank, Las, Sklep, Basen, Kościół, Apteka, Plac zabaw, Przedszkole, Bar
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Przemysław Jendrych

Przemysław Jendrych

Właściciel

Telefon:
693378515
E-mail:
p.jendrych@inregio.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20251

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Franciszka Plocka 7 lok. 29, 94-106 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej