Wymysłów-Piaski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
336 600 PLN
Cena za m2
90 PLN
Powierzchnia działki
3 740 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Numer oferty
239/10393/OGS

Opis nieruchomości

Opis ogólny

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni ok. 3700m2, położone na terenie GMINY DOBROŃ w miejscowości Wymysłów Piaski.

UWAGA ! Nieruchomość można podzielić na 3 mniejsze działki o pow. każda ok. 1230 m2 , MOŻNA KUPIĆ DZIAŁKĘ JUŻ PO PODZIALE CZYLI MNIEJSZĄ KOSZT 90zł/m2

Lokalizacja:

Działka zlokalizowana w odległości około 17 km na pd-zach od Łodzi. Dojazd drogą krajową DK 14, dalej DK 71. Droga dojazdowa asfaltowa, ok 1 km dojazd drogą utwardzoną.
W pobliżu miasto Pabianice około 7,5 km, Łask 13 km.

Otoczenie

Działka usytuowana na terenach wiejskich, w otoczeniu gruntów rolnych, lasów, łąk. Dzięki takiemu położeniu okolica jest wyjątkowo spokojna a sąsiedztwo to nowo powstałe budynki mieszkalne, jednorodzinne. Przy działce przebiega utwardzona, główna droga z siecią wodociągową oraz energetyczną.

Przeznaczenie nieruchomości.

Nieruchomość przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne, mieszkaniowe. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego co wiąże się z wystąpieniem do Gminy o Warunki Zabudowy.

Parametry działki:

Działka ma kształt prostokąta i leży bezpośrednio przy drodze gminnej.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Tomasz Jakóbek

Tomasz Jakóbek

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
504049433
E-mail:
t.jakobek@inregio.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej