Radoszewice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 000 PLN
Cena za m2
99,06 PLN
Powierzchnia działki
30 285 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
Tak
CO Miejskie
Tak
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Numer oferty
293/10393/OGS

Opis nieruchomości

BIURO POSIADA WYŁĄCZNE PRAWO POŚREDNICTWA W SPRZEDAŻY OPISYWANEJ NIERUCHOMOŚCI
KONTAKT WS. OFERTY MOŻLIWY JEDYNIE ZA POŚREDNICTWEM BIURA INREGIO NIERUCHOMOŚCI.

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST BAROKOWY DWÓR Z XVIII WIEKU, ZBUDOWANY PRZEZ NIEMOJEWSKICH, PRZEBUDOWANY NA PRZEŁOMIE XIX/XX WIEKU I PO 1945 ROKU. OBECNIE WYREMONTOWANY, JEST WŁASNOŚCIĄ PRYWATNĄ. DOOKOŁA DWORU ROZCIĄGA SIĘ PARK, W KTÓRYM ODNALEŹĆ MOŻNA LICZNE OKAZY POMNIKOWYCH DRZEW, W TYM GŁÓWNIE LIPY DROBNOLISTNE I DĘBY SZYPUŁKOWE. DZIAŁKA ZAJMUJE POWIERZCHNIĘ PONAD 3 HA, A NA JEJ TERENIE POZA BUDYNIEM GŁÓWNYM LICZĄCYM 10 POKOI WRAZ Z POMIESZCZENIAMI SANITARNO - SOCJALNYMI ZNAJDUJE SIĘ RÓWNIEŻ DUŻY BUDYNEK GOSPODARCZY O POW.: 126 MKW. WYBUDOWANY Z PUSTAKÓW PO 2000 ROKU.

WEDŁUG PRZEKAZANYCH INFORMACJI OD WŁAŚCICIELA NIGDY NIE UBIEGANO SIĘ O DOTACJE NA RENOWACJE NIERUCHOMOŚCI, DLATEGO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA WSPARCIA FINANSOWEGO NA TAKI CEL OD MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO.STAN TECHNICZNY I STANDARD WYKOŃCZENIA BUDYNKU O POW. 600 MKWSiedmioosiową elewację frontową zdobi wysunięty przed lico piętrowy portyk z czterema kolumnami, zwieńczony spłaszczonym frontonem, od strony ogrodowej balkon. Na uwagę zasługuje tzw. dach polski: czterospadowy, łamany, zaopatrzony w doświetlające lukarny. Dach pokryty gontem. OKNA: drewniane, skrzynkowe. DRZWI: drewniane. Według rejestru zabytków Narodowego Instytutu Dziedzictwa na listę zabytków wpisane są obiekty: zespół dworski, koniec XVIII w.: dwór oraz park. 


UZBROJENIE/MEDIABUDYNEK GŁÓWNY WYPOSAŻONY W INSTALACJE: ELEKTRYCZNĄ, WODNĄ KTÓRE ZOSTAŁY WYMIENIONE W 2006 ROKU. KANALIZACJA: WŁASNA (BUDYNEK PODŁĄCZONY POD OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW).


ROZKŁAD I OPIS POMIESZCZEŃ


PARTER (wysokość 3,25 m):

Na parterze znajduje się 7 pokoi (częściowo w amfiladzie) o powierzchniach: 34mkw.,20 mkw.,34mkw.,62mkw.,42mkw., 42mkw., 17mkw. Kuchnia o pow. 14mkw., Dwie łazienki o pow. 5,5mkw.i 7mkw. Wysokość pomieszczeń: 3,25 m. 
Na podłogach parkiet i deski. Ściany otynkowane i malowane farbą.PIĘTRO:

Na piętrze znajdują się 3 pokoje o powierzchniach ok. 26mkw., 16mkw. i 32mkw.

Strop betonowy na poddaszu daje możliwość własnej aranżacji dodatkowych pokoi.

Na strych wchodzimy z korytarza o pow. 40mkw. na lewą i prawą stronę, dlatego jest możliwość zaprojektowania dwóch pomieszczeń o powierzchniach 60mkw. i 70mkw. Wysokość obu do kalenicy wynosi 6m.Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Przemysław Jendrych

Przemysław Jendrych

Właściciel

Telefon:
693378515
E-mail:
p.jendrych@inregio.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20251

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej