Orchów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 730 000 PLN
Cena za m2
65 PLN
Powierzchnia działki
42 000 m2
Kształt działki
Nieregularny
Numer oferty
136/10393/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka gruntu o powierzchni 4,1987 ha położone w Orchowie w gminie miejskiej Pabianice. 

Otoczenie działki stanowią tereny zabudowane domami jednorodzinnymi i budynkami gospodarczymi. Dojazd do działek odbywa się drogą asfaltową.

Działka jest tylko częściowo ogrodzona.

Według studium uwarunkowań działka ma przeznaczenie terenu usług, handlu, oświaty, administracji, kultury i innych oraz zabudowa mieszkaniowo-usługowa.

Istnieje możliwość zabudowy, przy zachowaniu odgórnych wytycznych. 

Media: prąd, woda w ulicy z możliwością przyłączenia do nieruchomości.

Cena: 65 zł/m2

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony został na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Przemysław Jendrych

Przemysław Jendrych

Właściciel

Telefon:
693378515
E-mail:
p.jendrych@inregio.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20251

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej