Baby

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
468 000 PLN
Cena za m2
180 PLN
Powierzchnia działki
2 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Numer oferty
245/10393/OGS

Opis nieruchomości

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST DZIAŁKA GRUNTU O POWIERZCHNI 2600 M2 W KSZTACIE PROSTOKĄTA POŁOŻONA W BABACH W OBRĘBIE GMINY MOSZCZENICA. ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM STUDIUM TEREN MA CHARAKTER USŁUGOWO - MIESZKALNY. W DRODZE BEZPOŚREDNIO PRZY DZIAŁCE ZNAJDUJĄ SIĘ INSTALACJE: WODOCIĄG, PRĄD I KANALIZACJA.


LOKALIZACJA:
MIEJSCOWOŚĆ BABY PRZYNALEŻY DO GMINY MOSZCZENICA W POWIECIE PIOTRKOWSKIM. TEREN POŁOŻONY JEST W POŁOWIE DROGI POMIĘDZY AUTOSTRADĄ A1 (ODLEGŁOŚĆ: 7,5 KM) A TRASĄ SZYBKIEGO RUCHU S8 (ODLEGŁOŚĆ: 9 KM), CO OZNACZA, IŻ NIERUCHOMOŚĆ JEST ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANA Z TAKIMI MIASTAMI JAK: WARSZAWA, ŁÓDŹ, TOMASZÓW MAZOWIECKI I PIOTRKÓW TRYBUNALSKI. ODLEGŁOŚCI DO NAJBLISZCZYCH MIAST.
MOSZCZENICA: 3 KM.
PIOTKÓW TRYB.: 14 KM.
TUSZYN: 17 KM.
TOMASZÓW MAZ.: 22 KM. 
NAJBLIŻEJ POŁOŻONE PLACÓWKI HANDLOWO - USŁUGOWE ZNAJDUJĄ SIĘ W MOSZCZENICY.
DZIAŁKA USYTUOWANA JEST "VIS A VIS" DWORCA KOLEJOWEGO W OTOCZENIU GRUNTÓW Z PRZEWAŻAJĄCĄ ZABUDOWĄ UGŁUGOWO - MIESZKANIOWĄ. 

PARAMETRY, MEDIA, PRZEZNACZENIE DZIAŁKI: 

PRZYBLIŻONE WYMIARY DZIAŁKI: 60M NA 45M Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ Z DWÓCH STRON. W DRODZE PUBLICZNEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INSTALACJE: WODA, PRĄD, KANALIZACJA. W 2001 ROKU WYDANE ZOSTAŁY WARUNKI ZABUDOWY DLA INWESTYCJI POLEGAJĄCEJ NA BUDOWIE BUDYNKU Z PRZEZNACZENIEM NA DOM WESELNY I GASTRONOMICZNO - ROZRYWKOWY. OTOCZENIE SPRZYJA RÓWNIEŻ TAKIM INWESTYCJOM JAK; DOM SPOKOJNEJ STAROŚCI, BUDYNKI O CHARAKTERZE MAGAZYNOWYM, BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE. 

 


 


 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny usług
  • Możliwość podziału: Tak
  • Komunikacja: Kolej

Kontakt

Przemysław Jendrych

Przemysław Jendrych

Właściciel

Telefon:
693378515
E-mail:
p.jendrych@inregio.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20251

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej