Jesionna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
899 000 PLN
Cena za m2
35,06 PLN
Powierzchnia działki
25 645 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
306/10393/OGS

Opis nieruchomości

DO SPRZEDANIA TEREN INWESTYCYJNY CZĘŚCIOWO ZADRZEWIONY O POWIERZCHNI 2,56 HA POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄ ORAZ LETNISKOWĄ Z MOŻLIWOŚCIĄ PODZIAŁU. NIERUCHOMOŚĆ ZLOKALIZOWANA JEST NA TERENIE GMINY WODZIERADY, W MIEJSCOWOŚCI JESIONNA, PRZY UL. RADOSNEJ, W ODLEGŁOŚCI 14 KM NA ZACHÓD OD PABIANIC (OK 20 MINUT JAZDY SAMOCHODEM). DZIAŁKA W KSZTAŁCIE PROSTOKĄTA O PRZYBLIŻONYCH PARAMETRACH: 230 M X 115 M  (Z WYCIĘTYM "KWADRATEM" ok.: 65 m x 65 m). W DRODZE PRZY DZIAŁCE ZNAJDUJE SIĘ PRĄD. WODOCIĄG MIEJSKI ODDALONY JEST OK.: 70 M OD GRANICY. W BLISKIEJ ODLEGŁOŚCI OD DZIAŁKI PRZY UL. RADOSNEJ ZNAJDUJE SIĘ KOLONIA DOMÓW JEDNORODZINNYCH.

LOKALIZACJA I OTOCZENIE:
Nieruchomość zlokalizowana przy wsiach: Stanisławów, Mauryców, Huta Janowska, Kiki.
Odległość do placówek handlowo - usługowych: SZKOŁA i SKLEP SPOŻYWCZY, PRZEDSZKOLE: 4 - 5 km.
W pobliżu działki znajdują się liczne domy jednorodzinne wolnostojące. Niewątpliwym atutem jest MAŁA ILOŚĆ DRZEW NA DZIAŁCE co znacznie ogranicza koszty związane z wycinką oraz bliskie sąsiedztwo dużych obszarów leśnych (LEŚNICTWO POLESZYN) co stwarza idealne warunki do wypoczynku i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

PARAMETRY DZIAŁKI I UZBROJENIE 
Działka o pow.: 2,56 HA o wymiarach: 230 m. szerokości frontu na 115 m głębokości, częściowo zadrzewiona. W drodze przy działce znajduje się skrzynka elektryczna. Woda w odległości ok. 70 m od granicy działki. Dostęp do drogi publicznej: służebność gruntowa. 


SZCZEGÓŁY U POŚREDNIKA. OFERTA NA ZASADACH WYŁACZNOŚCI JEDNYNIE W BIURZE INREGIO.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Przemysław Jendrych

Przemysław Jendrych

Właściciel

Telefon:
693378515
E-mail:
p.jendrych@inregio.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20251

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Franciszka Plocka 7 lok. 29, 94-106 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej