Widawa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
400 000 PLN
Cena za m2
17,39 PLN
Powierzchnia działki
23 000 m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2020-12-07
Numer oferty
76/10393/OGS

Opis nieruchomości

INFORMACJE OGÓLNE Do sprzedanie teren o powierzchni 2,3 HA o nieregularnym kształcie (zbliżonym do kwadratu) położony w GMINIE WIDAWA zabudowany budynkiem gospodarczym.

MEDIA: Woda i prąd na działce.

LOKALIZACJA/OTOCZENIE Nieruchomość położona w okolicy drogi wojewódzkiej nr 420 łączącej SIERADZ z drogą krajową nr 74 w SZCZERCOWIE z dostępem do drogi publicznej z dwóch stron (droga asfaltowa lub żwirowa). W najbliższym otoczeniu przeważają tereny leśne z pojedynczymi zabudowaniami. W niedalekiej odległości sklep spożywczy oraz tory kolejowe.

PRZEZNACZENIE W MPZP Wyznacza się teren przeznaczony na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową, Na terenie, o którym mowa w ust. 1 ustala się: rodzaj usług: usługi handlu, rzemiosła i usługi biurowe; dopuszcza się lokalizację budynków gospodarczych, dopuszcza się lokalizację budynków garażowych, możliwość sytuowania budynków bezpośrednio przy granicy z sąsiednimi działkami budowlanymi pod warunkiem zachowania zasad określonych w przepisach szczególnych.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo jednorodzinne szeregowe, Tereny wielofunkcyjne, Tereny produkcyjno-usługowe
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Tomasz Jakóbek

Tomasz Jakóbek

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
504049433
E-mail:
t.jakobek@inregio.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Franciszka Plocka 7 lok. 29, 94-106 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej