Rokiciny-Kolonia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
229 000 PLN
Cena za m2
109,05 PLN
Powierzchnia działki
2 100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Numer oferty
272/10393/OGS

Opis nieruchomości

OPIS OGÓLNY
Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu w kształcie kwadratu o powierzchni 2100 mkw. położona w miejscowości ROKICINY - KOLONIA (ok. 12 km na wschód od AUTOSTRADY BURSZTYNOWEJ). Teren płaski, niezadrzewiony w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, niedaleko REZERWATU PRZYRODY ŁAZNÓW. Droga przy działce uzbrojona jest w PRĄD, KANALIZACJĘ I WODOCIĄG MIEJSKI.

LOKALIZACJA I OTOCZENIE
Działka położona w POWIECIE TOMASZOWSKIM na terenie GMINY ROKICINY w odległości ok. 12 km na wschód od AUTOSTRADY BURSZTYNOWEJ. Dojazd do centrum Łodzi przez KARPIN, BRÓJCE I WOLĘ RAKOWĄ (ok. 40 min). Dużym atutem lokalizacji jest bliskość placówek handlowo usługowych (szkół, przedszkoli, sklepów spożywczych) co wyłącza konieczność dojazdu do nich samochodem. Najbliższe otoczenie sprzyja wypoczynkowi w ciszy ze względu na brak uciążliwych hałasów, małą ilość domów w bezpośrednim sąsiedztwie oraz dostęp do przyrody. Dużym atutem jest bliskość rezerwatu przyrody w którym można spędzić wolny czas uprawiając sport na świeżym powietrzu.

MEDIA/UZBROJENIE TERENU I PARAMETRY DZIAŁKI
Działka jest nieogrodzona w kształcie kwadratu o łącznej powierzchni 2100 mkw. Parametry działki (front ok.: 46 m) sprzyjają realizacji wymarzonego projektu pod warunkiem uzyskania niezbędnych warunków zabudowy. W drodze niedaleko działki znajdują się media miejskie: WODA, PRĄD i KANALIZACJA. Dojazd do działki odbywa się drogą piaskową, utwardzoną. 

ZE WZGLĘDU NA BRAK PLANU MIEJSCOWEGO PRZYSZŁY WŁAŚCICIEL MUSI WYSTĄPIĆ O WARUNKI ZABUDOWY.  

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Przemysław Jendrych

Przemysław Jendrych

Właściciel

Telefon:
693378515
E-mail:
p.jendrych@inregio.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20251

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej