Łódź

Łódź-Widzew

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
235 200 PLN
Cena za m2
120 PLN
Powierzchnia działki
2 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Studnia, Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
304/10393/OGS

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu teren budowlany o pow. blisko 2000 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami .
 Regularny kształt działki (72 x36 ) składający się z dwóch wyodrębnionych działek co daje możliwość wybudowania dwóch niezależnych budynków mieszkalnych. Płaskie ukształtowanie terenu, bliski dostęp do infrastruktury drogowej (między innymi  bliski dostęp do zjazdu na autostradę) i usługowej (szkoła: ok.2 km, przedszkole ok. 4 km, supermarket ok. 2 km, przystanek MPK ok. 1,5 km.

Miejsce doskonale spełni oczekiwania osób szukających działki położonej na obrzeżach miasta zachowując szybki dostęp do centrum.

Najbliższe otoczenie stanowią domy jednorodzinne oraz niezabudowane działki. W pobliżu liczne tereny rekreacyjne, trasy spacerowe i rowerowe. Działki mają uregulowany status własności, wydane warunki zabudowy.

Media - prąd - wydana decyzja o przyłączeniu,  - gaz - w sąsiedniej ulicy, kanalizacja i ujęcie wody we własnym zakresie.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą i na prezentację nieruchomości.
Biuro posiada wyłączne prawo do pośrednictwa w sprzedaży prezentowanej nieruchomości 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, Autostrada

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej