Bełchatów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
95 000 PLN
Cena za m2
55 PLN
Powierzchnia działki
1 740 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
313/10393/OGS

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu  kompleks działek budowlanych o pow. od  1529 m2( w cenie 55zł/m2) do 4000 m2(zatwierdzony podział) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną położoną w gminie Drużbice(okolice Teresina), 11 km od Bełchatowa.
Miejsce doskonale spełni oczekiwania osób szukających działki położonej na terenach zielonych,  zachowując szybki dostęp do centrum( około 15 min).  Z miejscowości Drużbice( 4 km od działek) dojazd podmiejskim autobusem do Bełchatowa oraz Łodzi.

Najbliższe otoczenie stanowią domy jednorodzinne oraz niezabudowane działki. W pobliżu liczne tereny rekreacyjne ze zbiornikiem wodnym, trasy spacerowe i rowerowe.
 Działki mają uregulowany status własności, wydane warunki zabudowy, według których istnieje możliwość zabudowy domem jednorodzinnym do pow. 9,5 % działki, wysokość budynku do 10 m, dach dwu lub wielospadowy, nachylenie  połaci do 45 stopni.
Teren nie ma nałożonych specjalnych warunków realizacji w zakresie ustalonych form ochrony przyrody. Usunięcie  krzewów oraz drzew po uzyskaniu pisemnej zgody wójta bądź innej instytucji zezwalającej na usunięcia.

Media - prąd - w drodze, woda-w drodze,  kanalizacja - we własnym zakresie

Front działki: od 23 m do 60 m - w zależności od wyboru działki

Lokalizacja: około 4 km od trasy Pabianice - Bełchatów i 6 km od trasy krajowej numer 74 do Bełchatowa , około 11 km od Bełchatowa 


Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą i na prezentację nieruchomości.
Biuro posiada wyłączne prawo do pośrednictwa w sprzedaży prezentowanej nieruchomości 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 10
  • Procent możliwej zabudowy: 9.5
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Bank, Basen, Przychodnia lekarska, Kościół, Szpital, Centrum handlowe, Las, Przedszkole, Szkoła, Sklep
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Tomasz Jakóbek

Tomasz Jakóbek

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
504049433
E-mail:
t.jakobek@inregio.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej