Wrzeszczewice Nowe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
89 000 PLN
Cena za m2
52,32 PLN
Powierzchnia działki
1 701 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
296/10393/OGS

Opis nieruchomości

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1701 MKW. W KSZTAŁCIE PROSTOKĄTA Z WARUNKAMI ZABUDOWY DLA INWESTYCJI POLEGAJĄCEJ NA BUDOWIE BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO. MIEJSCOWOŚĆ ZNAJDUJE SIĘ NA TERENIE GMINY ŁASK POMIĘDZY TAKIMI MIASTAMI JAK: SZADEK, ŁASK, PABIANICE, LUTOMIERSK. NIERUCHOMOŚĆ Z GOTOWYM PROJEKTEM DOMU O POW.: 137 MKW. WRAZ Z WARUNKAMI PRZYŁĄCZENIOWYMI DO MEDIÓW MIEJSKICH ORAZ WYKONANYMI BADANIAMI GEOLOGICZNYMI.

LOKALIZACJA I OTOCZENIE:
Odległość do miast: SZADEK (11 KM NA ZACHÓD), PABIANICE (20 KM NA WSCHÓD), ŁASK (12 KM NA POŁUDNIE), LUTOMIERSK (15 KM NA PÓŁNOC), odległość do placówek handlowo - usługowych: SZKOŁA i SKLEP SPOŻYWCZY: ok.: 1 km., przedszkole publiczne: 5 km.
Niewątpliwym atutem takiego położenia jest bliskie sąsiedztwo licznych gatunków drzew i roślin w niedalekiej odległości od dużych obszarów leśnych (LAS WILAMOWSKI) co stwarza idealne warunki do wypoczynku i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

PARAMETRY DZIAŁKI I UZBROJENIE 
Działka o pow.: 1701 mkw. o wymiarach 35 m. szerokości na 50 m głębokości częściowo zadrzewiona z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. W drodze przy działce znajduje się sieć wodociągowa i elektryczna. Właściciel dysponuje warunkami technicznymi przyłączenia do miejskiej sieci wodociągowej oraz elektrycznej. 

OPIS PROJEKTU BUDOWLANEGO

Gotowy projekt wolnostojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego z użytkowym poddaszem o łącznej powierzchni 138 mkw. W skład budynku wchodzą 4 pokoje, duży salon z otwartą kuchnią i jadalnią, 2 łazienki, spiżarnia, pralnia.

SZCZEGÓŁY U POŚREDNIKA. OFERTA NA ZASADACH WYŁACZNOŚCI JEDNYNIE W BIURZE INREGIO.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 10
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Las, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Tomasz Jakóbek

Tomasz Jakóbek

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
504049433
E-mail:
t.jakobek@inregio.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej