Tuszyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
75 000 PLN
Cena za m2
46,88 PLN
Powierzchnia działki
1 600 m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
24/10393/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest działka letniskowa położona w gminie Tuszyn w okolicy miejscowości Syski w otoczeniu lasów oraz nowej zabudowy domów jednorodzinnych.
Do działki prowadzi droga wewnętrzna, utwardzona (odległość od drogi asfaltowej: 60 m).  Najbliższe miejscowości: Wodzin Majoracki (ok.: 780 m), Syski (ok.: 1 km), Mąkoszyn (ok.: 2,70 km).

Inne charakterystyczne miejsca: trasa E75 (ok.: 2,8 km na wschód), szkoła podstawowa, przedszkole: w Wodzinie (ok.: 2 km).

Działka płaska w kształcie prostokąta, częściowo ogrodzona(od strony sąsiada), na części  zadrzewiona, o łącznej powierzchni: 1600 mkw.
Wymiary działki: 60 m (szerokość) na 27 m (długość). W najbliższym otoczeniu znajdują się domy jednorodzinne całoroczne, domy letniskowe, lasy oraz grunty rolne.

Woda i prąd (w drodze około 60 m2 od granicy działki).

BIURO POSIADA WYŁĄCZNE PRAWO POŚREDNICTWA W SPRZEDAŻY OPISANEJ NIERUCHOMOŚCI 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Darniowa 48/50, 93-493 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej