Zofiówka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
165 000 PLN
Cena za m2
117,86 PLN
Powierzchnia działki
1 400 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
327/10393/OGS

Opis nieruchomości

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA O POWIERZCHNI 1 400 MKW. W KSZTAŁCIE PROSTOKĄTA O PRZYBLIŻONYCH WYMIARACH 39 M (FRONT) NA 36 (GŁĘBOKOŚĆ) Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ I LETNISKOWEJ. NIERUCHOMOŚĆ ZNAJDUJE SIĘ WE WSI ZOFIÓWKA NA TERENIE GMINY TUSZYN. OFERTA SKIEROWANA JEST DO OSÓB CENIĄCYCH SOBIE CISZĘ , SPOKÓJ, BLISKOŚĆ LASÓW, ŚWIEŻE POWIETRZE I MIKROKLIMAT.  DZIAŁKA POŁOŻONA JEST PRZY DRODZE PIASKOWEJ O STATUSIE PUBLICZNYM. W DRODZE ZNAJDUJE SIĘ PRĄD.   

OPIS SZCZEGÓŁOWY:

LOKALIZACJA Nieruchomość położona w otoczeniu lasów, wśród zabudowy jednorodzinnej i letniskowej. Miejscowość idealna dla osób poszukujących miejsca do odpoczynku i rekreacji. Szybki i wygodny dojazd do takich miast jak: Tuszyn (6,5 km), Rzgów (10 km), Pabianice (17 km.), Łódź (18 km). Najbliższy sklep: 1,5 km, przystanek autobusowy: 800 m., szkoła podstawowa oraz przedszkole w Tuszynie - Lesie: 5 km. 

PRZEZNACZENIE PODSTAWOWE:
Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i letniskowa. Dopuszczalne przeznaczenie uzupełniające: usługi bytowe towarzyszące zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej w zakresie handlu detalicznego i rzemiosła usługowego, wolnostojące lub wbudowane w bryłę budynku mieszkalnego. Zabudowa gospodarcza: garaże.
Minimalna powierzchnia nowych działek po podziale – 800 mkw (minimalna szerokość krótszego boku działki – 20 m,).  Nieprzekraczalna wysokość zabudowy:  a) mieszkaniowej - 3 kondygnacje naziemne, w tym poddasze użytkowe, b) budynków usługowych, gospodarczych i garaży– 1 kondygnacja naziemna. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna: a) 70% dla zabudowy mieszkaniowej, b) 85% dla zabudowy letniskowej. Obowiązująca linia zabudowy frontowej w nawiązaniu do istniejącej zabudowy sąsiadującej. W zabudowie letniskowej i mieszkaniowej dachy dwuspadowe i wielospadowe o nachyleniu podstawowych połaci dachowych, maksymalnie 45 stopni . Postulowana, jednolita lub podobna kolorystyka dachów w ciągu lub zespole zabudowy . Architektura budynków w nawiązaniu do krajobrazu i lokalnej tradycji budowlanej

PARAMETRY DZIAŁKI I UZBROJENIE 
Działka o pow.: 1400 mkw. o przybliżonych wymiarach 38 m. szerokości frontu na 36 m głębokości,  zadrzewiona z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. W drodze przy działce znajduje się prąd. 

OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI INREGIO.

Parametry dodatkowe

  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las, Sklep, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Przemysław Jendrych

Przemysław Jendrych

Właściciel

Telefon:
693378515
E-mail:
p.jendrych@inregio.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20251

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Franciszka Plocka 7 lok. 29, 94-106 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej