Dziektarzew

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
79 000 PLN
Cena za m2
65,78 PLN
Powierzchnia działki
1 201 m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Dostępne od
2021-05-19
Numer oferty
271/10393/OGS

Opis nieruchomości


Przedmiotem sprzedaży jestdziałka gruntu w kształcie prostokąta o powierzchni 1200 mkw. położona wmiejscowości Dziektarzew w gminie Lutomiersk w otoczeniu lasów idziałek rekreacyjnych. Droga przydziałce uzbrojona jest w PRĄD I WODOCIĄG MIEJSKI.

LOKALIZACJA I OTOCZENIE
Działka położona w POWIECIE PABIANICKIM na terenie GMINY LUTOMIERSK Najbliższeotoczenie sprzyja wypoczynkowi w ciszy ze względu na brak uciążliwych hałasów,małą ilość domów w bezpośrednim sąsiedztwie oraz dostęp do przyrody.

MEDIA/UZBROJENIE TERENU I PARAMETRY DZIAŁKI
Działka jest nieogrodzona w kształcie PROSTOKĄTA o łącznej powierzchni 1200mkw. Parametry działki (front ok.: 47 m) sprzyjają realizacji wymarzonegoprojektu budownictwa rekreacyjnego. W drodze niedaleko działki znajdują sięmedia miejskie: WODA I PRĄD.


UWAGA!!!
W okolicy posiadamy do sprzedaży również inne działki gruntu przeznaczone do zabudowy rekreacyjnej o zróżnicowanych parametrach.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość zabudowy: 7
  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne

Kontakt

Tomasz Jakóbek

Tomasz Jakóbek

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
504049433
E-mail:
t.jakobek@inregio.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Franciszka Plocka 7 lok. 8, 94-106 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej