Tuszyn

ul. Rzgowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 130 000 PLN
Powierzchnia
60 m2
Powierzchnia działki
5 889 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Numer oferty
216/10393/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki gruntu o łącznej powierzchni 5889 m2 położone w miejscowości Tuszyn, powiat łódzki wschodni, województwo łódzkie. 

Otoczenie nieruchomości stanowią domy mieszkalne, dojazd odbywa się z drogi asfaltowej, mało ruchliwej, której pobocze stanowi chodnik. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie dużych kompleksów leśnych. W pobliżu działek znajduje się zbiornik wodny "Młynek" z piaszczystą bezpłatną plażą nad stawem oraz sosnowym mikroklimatem. 

Na działce znajduje się dom letniskowy całoroczny o powierzchni 30 m2 , budynek jest po remoncie oraz garaż wybudowany w 2012 roku o powierzchni 30 m2. Teren działki przepięknie zagospodarowany został roślinnością oraz częściowo kostką brukową, tworząc malowniczy widok. Teren nieruchomości ogrodzony jest częściowo płotem metalowym oraz siatką. 

Media:
- prąd,
- woda z sieci miejskiej, dodatkowo na terenie znajduje się studnia, oraz instalacja fotowoltaiczna
- kanalizacja: szambo

Parametry dodatkowe

  • Ogród: Tak
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Bar, Przychodnia lekarska, Bank, Kościół, Restauracja, Szkoła, Szpital, Gimnazjum, Fitnes, Przedszkole, Sklep, Apteka, Bazarek, Park, Basen, Jezioro, Kort tenisowy
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Prąd: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Szambo

Kontakt

Przemysław Jendrych

Przemysław Jendrych

Właściciel

Telefon:
693378515
E-mail:
p.jendrych@inregio.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
20251

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INREGIO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INREGIO z siedzibą przy Franciszka Plocka 7 lok. 29, 94-106 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@inregio.nieruchomosci.pl… czytaj więcej