MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
480 000 PLN
4 247,79 PLN/m2
ŁÓDŹ
Opis
PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST PRZESTRONNY, 4 POKOJOWY LOKAL MIESZKALNY O POWIERZCHNI 113 MKW., USYTUOWANY NA TRZECIM PIĘTRZE W 3 - PIĘTROWEJ KAMIENICY BEZ WINDY. MIESZKANIE WYMAGA ODŚWIEŻENIA. NIERUCHOMOŚĆ ZLOKALIZOWANA JEST W CENTRUM ŁODZI W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI OD PLACU WOLNOŚCI.


ROZKŁAD POWIERZCHNI ORAZ STANDARD WYKOŃCZENIA LOKALU

Mieszkanie składa się z 4 pokoi, oddzielnej widnej kuchni i przedpokoju. Oddzielna łazienka i toaleta. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Stolarka okienna: PCV. Na ścianach dominuje gładź gipsowa malowana farbą, tapety oraz glazura: w zależności od pomieszczenia. Na podłogach terakota i parkiet. Charakterystyczne dla kamienic wysokie 3,5 m pomieszczenia. Budynek wyposażony jest w instalację: elektryczną, wodociągową, gazową i centralnego ogrzewania z sieci miejskiej. 

LOKALIZACJA


Nieruchomość znajduje się na terenie dzielnicy Śródmieście w Łodzi, w niedalekiej odległości od Placu Wolności i tym samym ulicy Piotrkowskiej. W pobliżu Park Staromiejski i Manufaktura. Sprawne i szybkie połączenie z pozostałymi dzielnicami zapewniają
usytuowane w bliskiej odległości od budynku linie autobusowe i tramwajowe. Bliskość placówek handlowo usługowych jest dodatkowym atutem stanowiącym wartość dodaną takiej lokalizacji.

Szczegóły oferty

Cena480 000 PLN

Cena za m24 247,79 PLN

Powierzchnia113 m2

Liczba pokoi4

Piętro3

Liczba pięter3

Typ kuchniOddzielna

RynekWtórny