DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
2 700 000 PLN
89,15 PLN/m2
RADOSZEWICE
Opis
BIURO POSIADA WYŁĄCZNE PRAWO POŚREDNICTWA W SPRZEDAŻY OPISYWANEJ NIERUCHOMOŚCI
KONTAKT WS. OFERTY MOŻLIWY JEDYNIE ZA POŚREDNICTWEM BIURA INREGIO NIERUCHOMOŚCI.

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST BAROKOWY DWÓR Z XVIII WIEKU, ZBUDOWANY PRZEZ NIEMOJEWSKICH, PRZEBUDOWANY NA PRZEŁOMIE XIX/XX WIEKU I PO 1945 ROKU. OBECNIE WYREMONTOWANY, JEST WŁASNOŚCIĄ PRYWATNĄ. DOOKOŁA DWORU ROZCIĄGA SIĘ PARK, W KTÓRYM ODNALEŹĆ MOŻNA LICZNE OKAZY POMNIKOWYCH DRZEW, W TYM GŁÓWNIE LIPY DROBNOLISTNE I DĘBY SZYPUŁKOWE. DZIAŁKA ZAJMUJE POWIERZCHNIĘ PONAD 3 HA, A NA JEJ TERENIE POZA BUDYNIEM GŁÓWNYM LICZĄCYM 10 POKOI WRAZ Z POMIESZCZENIAMI SANITARNO - SOCJALNYMI ZNAJDUJE SIĘ RÓWNIEŻ DUŻY BUDYNEK GOSPODARCZY O POW.: 126 MKW. WYBUDOWANY Z PUSTAKÓW PO 2000 ROKU.

WEDŁUG PRZEKAZANYCH INFORMACJI OD WŁAŚCICIELA NIGDY NIE UBIEGANO SIĘ O DOTACJE NA RENOWACJE NIERUCHOMOŚCI, DLATEGO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA WSPARCIA FINANSOWEGO NA TAKI CEL OD MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO.


STAN TECHNICZNY I STANDARD WYKOŃCZENIA BUDYNKU O POW. 600 MKW


Siedmioosiową elewację frontową zdobi wysunięty przed lico piętrowy portyk z czterema kolumnami, zwieńczony spłaszczonym frontonem, od strony ogrodowej balkon. Na uwagę zasługuje tzw. dach polski: czterospadowy, łamany, zaopatrzony w doświetlające lukarny. Dach pokryty gontem. OKNA: drewniane, skrzynkowe. DRZWI: drewniane. Według rejestru zabytków Narodowego Instytutu Dziedzictwa na listę zabytków wpisane są obiekty: zespół dworski, koniec XVIII w.: dwór oraz park. 

UZBROJENIE/MEDIA


BUDYNEK GŁÓWNY WYPOSAŻONY W INSTALACJE: ELEKTRYCZNĄ, WODNĄ KTÓRE ZOSTAŁY WYMIENIONE W 2006 ROKU. KANALIZACJA: WŁASNA (BUDYNEK PODŁĄCZONY POD OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW).

ROZKŁAD I OPIS POMIESZCZEŃ

PARTER (wysokość 3,25 m):
Na parterze znajduje się 7 pokoi (częściowo w amfiladzie) o powierzchniach: 34mkw.,20 mkw.,34mkw.,62mkw.,42mkw., 42mkw., 17mkw. Kuchnia o pow. 14mkw., Dwie łazienki o pow. 5,5mkw.i 7mkw. Wysokość pomieszczeń: 3,25 m. 
Na podłogach parkiet i deski. Ściany otynkowane i malowane farbą.


PIĘTRO:
Na piętrze znajdują się 3 pokoje o powierzchniach ok. 26mkw., 16mkw. i 32mkw.
Strop betonowy na poddaszu daje możliwość własnej aranżacji dodatkowych pokoi.
Na strych wchodzimy z korytarza o pow. 40mkw. na lewą i prawą stronę, dlatego jest możliwość zaprojektowania dwóch pomieszczeń o powierzchniach 60mkw. i 70mkw. Wysokość obu do kalenicy wynosi 6m.


Szczegóły oferty

Cena2 700 000 PLN

Cena za m289,15 PLN

Powierzchnia działki30 285 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Kształt działkiNieregularny

Przeznaczenie działkiRolno-budowlana

PrądTak

CO MiejskieTak