MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
459 000 PLN
4 756,48 PLN/m2
PABIANICE
Smugowa
Opis
PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST SAMODZIELNY LOKAL MIESZKALNY O POWIERZCHNI 96,5 MKW., USYTUOWANY NA 3 PIĘTRZE W 4 - PIĘTROWYM BLOKU Z CEGŁY WYBUDOWANYM POD KONIEC LAT 90'. MIESZKANIE CHARAKTERYZUJE SIĘ WYSOKIM STANDARDEM WYKOŃCZENIA ORAZ CIEKAWYM ROZKŁADEM UMOŻLIWIAJĄCYM PODZIAŁ ISTNIEJĄCYCH POMIESZCZEŃ NA POKOJE. NIERUCHOMOŚĆ ZLOKALIZOWANA JEST W DZIELNICY BUGAJ MIASTA PABIANIC W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI OD UL. 20 STYCZNIA. DO LOKALU PRZYNALEŻY BALKON ORAZ KOMÓRKA.


ROZKŁAD POWIERZCHNI ORAZ STANDARD WYKOŃCZENIA LOKALU

Apartament składa się z przestronnego umeblowanego salonu o powierzchni: 43 mkw, umeblowanego pokoju o pow.: 12 mkw., jadalni połączonej z salonem i kuchnią o pow.: 12 mkw, łazienki z WC o pow.: 6 mkw., przedpokoju o pow.: 13 mkw. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYDZIELENIA DODATKOWEGO POKOJU. Do mieszkania przynależy balkon i komórka. NA ZDJĘCIACH WIDOCZNY JEST RZUT LOKALU.
Na ścianach dominuje gładź gipsowa malowana farbą oraz glazura: w zależnosci od pomieszczenia. Na podłogach: parkiet oraz terakota. 
Przedpokój wyposażony w dużą szafę w zabudowie. Kuchnia w zabudowie z pełnym wyposażeniem. Łazienka z WC oraz kabiną prysznicową. Okna PCV. Stolarka drzwiowa: drewniana.

STAN TECHNICZNY BUDYNKU / UZBROJENIE

Opisywany lokal mieszkalny usytuowany jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły bez windy. Znajdują się w nim lokale mieszkalne oraz użytkowe. Teren budynku jest częściowo ogrodzony a wjazd do części lokali odbywa sie przez bramę otwieraną automatycznie za pomocą pilota. Budynek zrealziowany jest metodą tradycyjną. Ściany murowane, stropy żelbetowe. Dach wielospadowy o konstrukcji drewnianej. Budynek wyposażony jest w instalację: elektryczną, wodociągową, gazową i centralnego ogrzewania.

CZYNSZ (OPŁATY)

Miesięczny czynsz wynosi ok.: 1000 zł i zawiera: zaliczki na ciepłą i zimną wodę, centralne ogrzewanie, eksploatację, fundusz remontowy, wywóz odpadów.

LOKALIZACJA

Nieruchomość znajduje się na terenie dzielnicy BUGAJ w Pabianicach, w niedalekiej odległości od ul. 20 Stycznia. Sprawne i szybkie połączenie z centrum Miasta Pabianic zapewniają ustyowane w bliskiej odległości od budynku linie autobusowe. Bliskość placówek handlowo usługowych jest dodatkowym atutem stanowącym wartość dodaną takiej lokalizacji.

Szczegóły oferty

Cena459 000 PLN

Cena za m24 756,48 PLN

Powierzchnia96,50 m2

Liczba pokoi2

Piętro3

Liczba pięter4

Typ kuchniZ wyposażeniem

RynekPierwotny