DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
3 445 000 PLN
58,99 PLN/m2
MAJKÓW DUŻY
Opis
BIURO POSIADA WYŁĄCZNE PRAWO POŚREDNICTWA W SPRZEDAŻY OPISANEJ NIERUCHOMOŚCI

Przedmiotem sprzedaży jest TEREN INWESTYCYJNY O POWIERZCHNI OK.: 5,85 HA objęty MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO położony w odległości około 1 km od zachodniej granicy miasta Piotrkowa Trybunalskiego na terenie Gminy Wola Krzysztoporska w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S-8, w odległości ok. 1km od węzła komunikacyjnego autostrady A1 z drogą ekspresową S-8.

PRZEZNACZENIE
Według MPZP obszar na terenie którego znajduje się grunt należy do terenów PRODUKCJI, OBSŁUGI KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ, INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ I DRÓG. Przeznaczenie podstawowe umożliwia prowadzenie działalności PRODUKCYJNEJ, PRZEMYSŁOWEJ, LOGISTYCZNEJ. Dopuszcza się prowadzenie działalności o charakterze USŁUGOWYM.

MEDIA: WODOCIĄG ORAZ ELEKTRYCZNOŚĆ W DRODZE. GAZ po drugiej stronie ulicy. Konieczność wykonania przyłączy.

INFORMACJE O LOKALIZACJI: Największym atutem Piotrkowa Trybunalskiego jest korzystne położenie w centrum kraju przy usytuowanej wzdłuż zachodniej granicy miasta autostradzie A-1, wzdłuż północnej granicy drodze ekspresowej S-8 oraz skrzyżowaniu ważnych dróg krajowych i międzynarodowych. Dzięki tym połączeniom oraz przebiegającej przez Piotrków Trybunalski jednej z najważniejszych w Polsce linii kolejowej – miasto stało się idealnym miejscem dla inwestycji.   W bezpośrednim sąsiedztwie ważnych węzłów komunikacyjnych zainwestował największy dostawca powierzchni magazynowej ProLogis Poland, który w Piotrkowie Trybunalskim wybudował m.in. największe w kraju centrum dystrybucyjne firmy Unilever. Innym inwestorem jest szwedzka IKEA, która zrealizowała centrum dystrybucyjne obsługujące całą Europę Środkowo-Wschodnią. Nowy projekt magazynowy w bezpośrednim sąsiedztwie miasta zrealizował także Kaufland. Zainteresowanie inwestycjami logistycznymi w granicach Piotrkowa Trybunalskiego jest tak duże, że w mieście i jego okolicy powstają jedne z większych w kraju projekty logistyczne: Logistic City Piotrków Distribution Center i P3 Park Piotrków. Każdy z tych projektów to ponad 100ha powierzchni i docelowo około 900 000 m2 nowoczesnej zabudowy magazynowej. 
Szczegóły oferty

Cena3 445 000 PLN

Cena za m258,99 PLN

Powierzchnia działki58 400 m2

Kształt działkiProstokąt

Przeznaczenie działkiInwestycyjna

PrądTak

GazW drodze

Ujęcie wodyMiejska w drodze