LOKAL
na
WYNAJEM
6 800 PLN
48,57 PLN/m2
PABIANICE
Zamkowa
Opis
OFERUJEMY DLA PAŃSTWA PRZESTRONNY LOKAL UŻYTKOWY NA WYNAJEM. LOKAL POŁOŻONY JEST W CENTRUM PABIANIC, WEJŚCIE OD FRONTU, DOGODNA LOKALIZACJA ORAZ DOJAZD

OPIS LOKALU

Lokal użytkowy o pow.: ok 140 m2 położony jest na parterze w kamienicy i składa się z pomieszczenia głównego o pow. ok. 80m2, zaplecza socjalnego i węzła sanitarnego.
Lokal po GENERALNYM REMONCIE przeprowadzonym w latach 2004/2005. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy, zabezpieczone roletą, drzwi automatyczne.

Nieruchomość posiada dodatkowe wejście od strony zaplecza, położone na tyłach budynku od strony podwórza zamkniętego bramą.


STANDARD WYKOŃCZENIA

Sala sprzedażowa oraz zaplecze socjalne pomieszczenia wyłożone płytkami gres.  W gabinecie podłoga wyłożona wykładziną .Stolarka okienna z profili PVC, drzwi wewnętrzne drewniane. Tynki gipsowe, malowanie emulsyjne. W pomieszczeniach sanitarnych i pomieszczeniach socjalnych ściany wyłożone do wysokości 1,5 m glazurą. Oświetlenie: lampy halogenowe.   

ROZKŁAD
Lokal składa się z:

Z sali sprzedażowej o pow. 80m2 wyposażonej w regały, półki, lady itp. Jest możliwość wynajmu lokalu bez wyposażenia. Na zapleczu dwa gabinety, łazienka, kuchnia, pomieszczenia magazynowe, pomieszczenie szatni.

Możliwość parkowania w oficynie, w bliskim sąsiedztwie zabudowa wielorodzinna 

MEDIA
Lokal wyposażony jest w instalacje: wod-kan, elektryczną, klimatyzację, ogrzewanie elektryczne, konwektorowe.
 
Kaucja wynosi dwukrotność miesięcznego czynszu.


Czynsz: 6 800 zł za miesiąc z możliwością negocjacji. 
Szczegóły oferty

Cena6 800 PLN

Cena za m248,57 PLN

Powierzchnia140 m2

Liczba pięter2

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Handlowo/Usługowe

Kaucja15 000

Min. okres najmu (w latach)1